WULKANIZACJA

wulkanizacjaWulkanizacja MC Plus Gdańsk szybko i profesjonalnie serwisuje opony. W kilkanaście minut naprawimy Twoją oponę dzięki czemu możesz ruszyć w dalszą drogę bezpiecznie i bez ryzyka. Posiadamy profesjonalne maszyny i urządzenia wulkanizacyjne. MC Plus to Twój profesjonalny wulkanizator w Gdańsku.

Opona może ulec uszkodzeniu w różny sposób. Najczęstsze uszkodzenia to miejsca kłute powstałe np. na skutek cofającego się gwoździa. Kiedy masz przebitą oponę często dochodzi do stopniowej utraty powietrza. W naszej wulkanizacji w Gdańsku profesjonalnie naprawimy oponę. Uszkodzenia tego typu mogą zmienić strukturę opony, a tym samym zmniejszyć jej żywotność lub poszczególnych składników takich jak stal lub włókna, które są bezpośrednio narażone na warunki atmosferyczne (rdzewienie).

Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy zaoszczędzić Twój cenny czas. Zwykle opona może być naprawiona, jeśli uszkodzenie ma nie wiecej niż 5mm średnicy. Uszkodzeń takich jak pęknięcia, długie cięcia nie da się naprawić. Konieczna jest wtedy wymiana opony na nową.

Wyważanie kół odbywa się na wyważarkach o zwiększonej liczbie punktów pomiarowych dzięki czemu koło jest wyważone bardziej precyzyjnie. Program optymalizacji pozwala na zminimalizowanie bicia koła przez odpowiednie ułożenie ogumienia na feldze, co skutkuje poprawieniem toru jazdy, zmniejszeniem oporu toczenia oraz wydłuża jej żywotność o 20%.

Etapy naprawy Twojej opony:

  • Czyszczenie i skrupulatne oględziny;
  • Odpowiednie przygotowanie uszkodzonego miejsca poprzez frezowanie otworu;
  • Szorstkowanie opony – specjalnym, chemicznym roztworem;
  • Zakładanie łaty (materiały wulkanizacyjne) – specjalnego grzybka lub kołka (naprawa ogumienia);
  • Sprawdzenie szczelności opony pod ciśnieniem;
  • Wyważanie kół (profesjonalne wyważarki do kół);
  • Montaż opony (wykorzystujemy montażownice opon renomowanych producentów).

Nasza wulkanizacja w Gdańsku oferuje serwisowanie następujących produktów: opony letnie, opony zimowe, opony całoroczne, opony kierunkowe, opony asymetryczne, opony typu Run Flat. Serwis ogumienia obejmuje auta osobowe, dostawcze i BUS.

Wulkanizacja MC Plus Gdańsk to profesjonalny serwis stale poszerzający grono zadowolonych klientów.

OBSŁUGIWANIE MARKI AUT – SERWIS OGUMIENIA / WULKANIZACJA

WULKANIZACJA MC PLUS GDAŃSK – GALERIA

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Call Now Button